Nasz ebook najlepiej obrazuje cytat jednego z naszych klientów:

„Rzetelne fakty o relacjach wychodzą na powierzchnię, dając Ci dostęp do kompletnej strategii relacyjnej, która przez wielu została okrzyknięta najbardziej zaawansowaną wiedzą na rynku…”

Ebook to Biblia relacji skierowana do zwykłego człowieka. Stworzyliśmy go w ten sposób, gdyż naszą misją jest poprawa relacji interpersonalnych na początku w Polsce, a na końcu na całym świecie.

Dostajesz najnowszą wiedzę psychologiczną i strategiczną na temat relacji z samym sobą i na temat relacji z innymi. Warto tutaj wspomnieć, że Twoje relacje z samym sobą mają kluczowy wpływ na to jakie relacje masz z innymi ludźmi.

Książka dokładnie opisuje takie pojęcia jak: atrakcyjność interpersonalna, rapport, miłość, różne typy relacji (związki, fwb, przyjaźnie itd)

Rozdział pierwszy: Mindset, czyli relacja z samym sobą

Rozdział drugi: Fenomen atrakcyjności

Rozdział trzeci: Rapport i jego składniki

Rozdział czwarty: Różne typy relacji

Rozdział piąty: Nasza strategia relacji

Łukasz Kocoń

Cześć, jestem Łukasz! Może już niedługo poprowadzę kurs, na który się zapiszesz, albo nawet zostanę Twoim coachem czy mentorem. 

 

Zaczynałem jako coach i mentor w 2017 roku i od tego czasu nauczyłem się sporo, nie tylko z książek, ale też pracując z ludźmi, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu i relacjach, dlatego pomogę Ci wiedzą merytoryczną jak i praktyczną.

 

Mam różne certyfikaty – jestem coachem, lekarzem i trenerem relacji interpersonalnych. Lubię podchodzić do problemów analitycznie, więc razem będziemy grzebać w źródłach problemów i szukać konkretnych rozwiązań. Potrafię znaleźć wyjście nawet z trudnych sytuacji i chętnie podzielę się tą umiejętnością z Tobą.

 

Moje pasje i mój rozwój pomagają mi by prowadzić klientów. Interesuje mnie filozofia, psychoanaliza i oraz różne nurty psychoterapeutyczne. Dlatego jestem w stanie rozmawiać z Tobą na wielu płaszczyznach. 

 

Jestem naprawdę zainteresowany pomaganiem ludziom w osiąganiu ich celów i budowaniu fajnych relacji, możesz mieć pewność, że dostaniesz ode mnie maksymalne zaangażowanie. Jeśli jesteś gotów na tę przygodę, chętnie Cię poprowadzę i wesprę na każdym kroku.

 

Więc jeśli szukasz coacha z doświadczeniem i pasją do pomagania, jestem tu dla Ciebie. Czekam na możliwość współpracy!

Termin:

Ilość miejsc:

nieograniczona

Lokalizacja:

online

Co nasi klienci powiedzieli 
o nas? Posłuchaj:

Lub przeczytaj:

Scroll to Top